May 27

26_06_2015_1

З 24 по 26 травня в смт Ворзель на території табору “Відкрита Біблія” відбувся семінар для служителів дитячих таборів. Участь у семінарі взяли понад 120 представників дитячого та підліткового служіння з різних куточків України, а саме – Києва та Київської області, Донецької області, Хмельниччини, Вінниччини, Житомирщини, Кіровоградщини, Криму та інших місць. Головною метою даного заходу було спорядити та підбадьорити служителів дитячого служіння на подальше проведення літніх таборів.

26_06_2015_2Після смачної вечері та веселого знайомства учасників в ігровій формі, яку підготували працівники фонду «Відкрита Біблія», розпочалася офіційна програма семінару. На початку программи, директор благодійного фонду “Відкрита Біблія”, Григорій М. Ступак, привітав усіх учасників семінару, побажав гарного часу перебування, а також звершив молитву благословіння за проведення семінару. Серед гостей у відкритті семінару взяли участь: старший пресвітер ОЦ ЄХБ Києва та Київської області і голова Національної Ради євангелізаційної ініціативи «Місія Україна»  Михайло М. Андрашко і представник Євразійського офісу Лозаннського руху Ілля М. Козубовський. Останній звернувся до служителів із словом підбадьорення, зачитавши із Біблії Прип. 22:6, і зауважив на важливості навчання дітей настановам Господнім, бо цей вік є дуже сприятливим для закладання основи християнських цінностей на все життя. Він розповів про служіння Лозаннського Руху, його сприяння церквам у справі благовістя, зокрема зробивши презентацію Recon медіа школи, а також євангелізаційної ініціативи «МісіяУкраїна».

 

26_06_2015_3Михайло М. Андрашко також привітав зібрання від імені Об’єднання і національної Лозаннської Ради, розповівши про Лозаннську Консультацію, яка розпочала проект «Місія Україна» і роботу круглих столів по роботі з різних напрямків благовістя, в числі яких було благовістя серед дітей. Пресвітер зачитав відомий текст з Дій Ап. 1:8, зазначивши на тому, що, можливо, чиєсь із присутніх село є саме тим «краєм землі», де Ісус покликав проповідувати Євангелію. Михайло Михайлович поділився своїм свідоцтвом розвитку дитячого табірного служіння у селі Кийлів і зазначив, що для нього це служіння принесло особливе задоволення і стало найбільшим благословінням на протязі усього часу його пасторського служіння. Він відмітив:

«У наших церквах вкрай необхідним є надавати дітям можливість брати активну участь у богослужіннях, щоб вони розповідали про те, чому навчилися в таборах. Якщо ми не будемо давати їм місця і залишимо їх не задіяними, вони залишать церкву». На завершення він висловив подяку фонду «Відкрита Біблія» за сприяння у розвитку дитячого служіння, а також офісу Лозаннського руху за матеріальну підтримку у проведенні семінару.

26_06_2015_4

Впродовж трьох днів служителі мали чудовий час спілкування, розважаючи над Словом Божим, обмінюючись досвідом служіння, вивчали важливі принципи ефективного проведення таборів. Серед декількох важливих тем, які розглядалися впродовж  семінару , такі:

  • Табір, як відправна точка дитячої подорожі віри;
  • Діти та підлітки у сучасному світі;
  • Робота із складними дітьми;
  • Вікова психологія;
  • Лідер у християнському таборі;
  • Праця в команді;
  • Програма денного табору;
  • Праця з дітьми в таборі та з батьками після табору.

 

Особливим благословінням для учасників семінару була можливість отримати необхідні ресурси для підготовки та проведення літніх таборів. Час провений на семінарі із слів учасників був незабутнім, дуже корисним та підбадьорюючим для подальшого служіння дітям, від яких залежить майбутнє України.

 

Ілля М. Козубовський

24.05.2015

written by admin


Leave a Reply

 

i3Theme sponsored by Top 10 Web Hosting and Hosting in Colombia